دک مگانایت

دک مگانایت را می‌توانید در نبردهای مختلف خود استفاده کنید؛ از جلمه نبرد‌ دوبل اکسیر که با در اختیار داشتن اکسیر بیشتر می‌توانید دسته کارت‌های سنگین را بازی کنید. نکاتی در مورد مگانایت وجود دارد که آن را یکی از کارت‌های محبوب و قوی کلش رویال کرده است:

  • ضد طلسم بودن آن، به این معنا است که هیچ طلسمی نمی‌تواند آن را نابود کند
  • قدرت تخریب بالا
  • پرش‌های بلند همراه با تخریب زیاد
  • آسیب زدن همزمان که این کارت را استفاده می‌کنید
  • تحمل ضربه تا ۵۰۰۰

توجه داشته باشید که در توضیحاتی که به شما ارائه می‌شود بیشتر به معایب دسته کارت‌ها اشاره شده است تا مزیت‌های آن و همچنین بهتر است هر دسته کارت را نسبت به سطح کارت‌های خود انتخاب کنید.

به میانگین اکسیر مورد نیاز هر دسته کارت توجه داشته باشید. چرا که هرچه میانگین اکسیر بیشتر باشد تعداد دفعاتی که کارت‌های خود را می‌توانید بازی کنید کمتر است.

دسته کارت بمبی با مگانایت

دسته کارت معدنچی با مگانایت
دسته کارت معدنچی با مگانایت

با استفاده از این دسته کار می‌توانید همه چیز را با هم تجربه کنید از جمله سرعت بالا همراه با تخریب زیاد، اما مشکلی که وجود دارد این است، طلسمی برای نابودی برج‌های حریف در دقایق پایینی برای شما وجود ندارد.

مگا نایت را تنها برای دفاع استفاده کنید و بعد از نابودی نیروی‌های دشمن خفاش‌ها را قبل از مگا نایت خود بفرستید تا برج حریف را نابود کند و همچنین حواستان باشد که از طلسم زمپ هم به خوبی برای کمک به مگانایت استفاده کنید.

با ارسال معدنچی و بمبی‌ها یک ضد حمله قوی را برای تخریب برج‌های دشمن می‌توانید انجام دهید.

دک مگانایت و غول

دسته کارت مگانایت و غول
دسته کارت مگانایت و غول

کارت مگانایت در این دسته کارت سنگین همراه با غول استفاده شده است. این موضوع به شما کمک می‌کند دشمن به آسانی نتواند نیروهای تانک شما را نابود کند، اما مشکل این دک این است که طلسمی با قدرت تخریب بالا برای نابودی برج‌های دشمن در لحظات آخر ندارد.

دک مگانایت و پکا

دک مگانایت و پکا
دک مگانایت و پکا

دسته کارتی سنگین همراه با دو کارت قدرتی کلش رویال که می‌توانید در یک دقیقه پایانی بازی دشمن را با حمله سنگین شکست دهید، چرا که نابود کردن مگانایت و پکا همراه با هم بسیار کار دشواری است.

این دسته کارت طلسمی برای نابودی برج‌های دشمن ندارد و نیرویی برای حمله مستقیم به برج‌های دشمن ندارد و ممکن است بازی کردن برای شما با این دسته کارت کمی سخت شود همچنین نیروی سبکی که اکسیر کمی لازم داشته باشد در این دسته کارت وجود ندارد.

پیشنهاد من به شما این است که این دسته کارت را در نبردهای اکسیر دوبرابر بیشتر استفاده کنید.

دک بربر نخبه و مگانایت

دک بربر نخبه و مگانایت
دک بربر نخبه و مگانایت

دسته کارتی قدرتمند که با میانگین اکسیر 4.5 که میانگین بالا برای نبردهای یک به یک به حساب می‌آید. این دسته کارت شامل دو کارت افسانه‌ای می‌شود که نیاز است سطح این نیروها بالا باشد.

عیب این دسته کارت این است که نیرویی با قدرت تخریب بالا برای نابودی کارت‌های هوایی دشمن ندارد اما با استفاده از جرقه‌زن‌های می‌توانید سرعت نیروهای هوایی دشمن را کم کنید.

دک مگانایت و معدنچی

دک مگانایت و معدنچی
دک مگانایت و معدنچی

بهترین کارتی را که می‌توانید همراه مگانایت خود داشته باشید، کارت خفاش است از ترکیب این دو به صورتی حرفه‌ای استفاده کنید و به این نکته توجه داشته باشید که طلسمی برای نابودی برج‌های دشمن با قدرت تخریب بالا در این دسته کارت وجود ندارد.

امتیاز
امتیاز دیگران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *