...

پابجی رایگان

پابجی رایگان

پابجی رایگان اکنون دارای یک نسخه پایه است که شامل اکثر حالت‌ها می‌شود. اگر می‌خواهید در مسابقات رتبه بندی شده یا سفارشی شیرجه بزنید، باید 13 دلار برای Battlegrounds Plus خرج کنید. اما اگر از قبل این بازی را خریداری کرده‌اند، اکانت‌هایشان به‌طور خودکار به Battlegrounds Plus به همراه تعدادی چیزهای خوب در یک بسته ویژه یادبود ارتقا داده می‌شود.

در حالی که بازی PUBG: Battlegrounds هنوز هم بازیکنان مناسبی دارد، اما نسبت به چند سال پیش بسیار ساکت‌تر است. مورگان پارک تصمیم گرفت برای چند مسابقه در سال 2021 بازگردد، اما احساس می‌کرد که بازی نتوانسته است با سبکی که به محبوبیت آن کمک کرده است، بازگردد و در این سال‌ها پابجی با رقیب‌هایی همچون call of duty mobile که یک بازی رایگان برای تلفن‌های همراه است در رقابت است. به همین علت بیشتر بازیکنان از جمله ایرانی به خاطر شرایط مالی و گران بودن بازی علاقه‌ی بیشتری به بازی‌های رایگان و نیاز به سیستم عامل پایین‌تر دارند.

زمان رایگان شدن پابجی

پابجی رایگان در 12 ژانویه (جمعه بیست و چهار دی هزار و چهارصد) در دسترس بازیکنان قرار گرفته است. می‌توان از لینک زیر به سایت استیم رفته و بازی را به پروفایل خود اضافه کنید.

چرا پابجی رایگان شد؟

روزبه‌روز بازیکنان این بازی رو به کاهش است پس نیاز به جذب بازیکنان جدید داردو پس می‌توان نتیجه گرفت پابجی رایگان یک تصمیم برای جذب بازکنان بیشتر است. پابجی رایگان یکی از بهترین روش‌ها برای جذب بازیکنان بیشتر برای بازی است. هرچه که تعداد بازیکنان در هر حالت‌های رایگان بازی بیشتر شود جذابیت بازی نیز چند برابر می‌شود.

به گفته‌ شرکت سازنده:

ما تصمیم گرفتیم بازی PUBG: Battlegrounds را رایگان کنیم زیرا احساس می‌کنیم که واقعاً زمان مناسبی است. بازی ما در یک مکان عالی با هشت نقشه، یک جامعه درگیر، و مکانیک تفنگ عمیق ما است، بنابراین این گام طبیعی بعدی و راهی عالی برای معرفی بازیکنان بیشتر به جهان ما است.

آیا PUBG روی PS4 رایگان است؟

بله،پابجی بر روی همه‌ی پلتفرم‌ها رایگان شده است.

چگونه پابجی را بخریم؟

اما برای خرید نسخه پولی Battlegrounds Plus نیاز است:

  • آموزش نصب استیم
  • حساب کاربری ایجاد کنید
  • استیم خود را با والت شارژ کرده
  • بازی را به کتابخانه خود اضافه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *