پربازدیدترین مطالب

hoop stars

hoop stars

hoop stars‏‏ یکی از بازی‌هایی است که در سبک تفننی توسط شرکت خلاق SayGames Ltd به‌صورت رایگان برای گوشی‌های اندروید ارائه‌شده است. این بازی در گوگل پلی بیش از ۹۰ هزار دانلود داشته و دارای ۴ ستاره می‌باشد.

این بازی در نگاه اول آنقدر جذاب است که شمارا ساعت‌ها با خود همراه می‌کند و شمارا به چالش می‌کشد در ادامه برخی از ویژگی‌های این بازی و معرفی گیم‌پلی آن می‌پردازیم.

hoop stars بازی
hoop stars بازی
 • این بازی آفلاین است
 • مناسب برای همه رده سنی
 • سبک تفننی
 • دارای تبلیغات
 • حجم کمتر از ۱۰۰ مگابایت
 • مناسب برای اندروید ۴.۴ به بالا

معرفی hoop stars

Hoop Stars‏ بازی توپ و حلقه این بازی برخلاف بسکتبال که باید توپ را از حلقه عبور دهید به این صورت است که باید حلقه را از توپ عبور دهید و امتیاز بگیرید در مراحل اول با کسب سه امتیاز و در مراحل‌های بعد شاهد افزاش این امتیاز برای پیروزی هستیم اما این‌همه‌ی ماجرا نیست شما یک حریف هم دارید که باید مراقب باشید از شما برنده نشود. در ویدیو مقابل قسمتی از بازی را مشاهده می‌کنید.

نقش حلقه در بازی

شما در این بازی کنترل حلقه را به‌دست دارید و می‌توان حلقه را طوری هدایت کرد که توپ را از آن عبور دهید و با هر عبور یک امتیاز بگیرید. با ضربه زدن به سمت چپ تصوری حلقه به سمت چپ و با ضربه زدن به سمت راست تصویر حلقه به سمت راست حرکت می‌کند.

برای تغییر دادن طرح حلقه‌ها می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کرد:

 1. خرید به وسیله جم
 2. خرید با دیدن تبلیغات
 3. برنده شدن در چالش
 4. باز کردن صندوقچه
 5. پایان هر فصل

نقش توپ در بازی

نقش توپ در بازی به این صورت است که در بعضی از مراحل این توپ در وسط تصویر قرار دارد و شما باید حلقه را عبور دهید ولی در بعضی مواقع توپ جابه‌جا می‌شود.

شما می‌توانید طرح توپ را هم‌تغییر دهید طرح توپ را می‌توان از چند روش به‌دست آورد:

 1. خرید به وسیله جم
 2. خرید با دیدن تبلیغات
 3. برنده شدن در چالش
 4. باز کردن صندوقچه
 5. پایان هر فصل

جم یا الماس

جم را شما می‌توانید در پایان هر تورنمنت که به‌دست آورید به این صورت که ۹ صندوق در اختیار شما است که فقط سه تا از این صندوق‌ها را می‌توانید بازکنید اما با دیدن تبلیغ می‌توان کلید اضافه دریافت کنید. با دیدن تبلیغات می‌توانید جم دریافتی خود را تا ۸ برار بیشتر کنید.

اما روشی دیگر نیز وجود دارد این روش به این صورت است که پس از انجام ۷ مرحله می‌توانید در یک مسابقه شرکت کنید که یک دقیقه زمان‌دارید که الماس دریافت کنید هر بار که حلقه را از توپ عبور دهید ۳ الماس دریافت می‌کنید.

داور بازی

داور به این صورت عمل می‌کند که فقط به توپ نگاه می‌کند و تأثیری در بازی ندارد و فقط می‌توان بعد از انجام تعداد مشخصی مرحله با دیدن تبلیغت ظاهر آن را تغییر دهید.

چالش‌های بازی

بازی دارای ۱۶ چالش است که شما می‌توانید روزانه فقط یکی از آنها را انجام دهید پس از انجام این کار جایزه خود را که توپ یا حلقه است دریافت کنید.

چالش دوم مرحله‌ی دریافت الماس است در این چالش شما باید حلقه را از الماس عبور دهید و الماس جمع کنید و در آخر با دیدن ویدیو تبلیغاتی الماس‌هایتان را چند برابر کنید.

تنظیمات بازی hoop stars

بازی دارای تنظیمات صدا می‌باشد و می‌توان صدا را قطع کرد و همچنین می‌توان لرزش بازی را غیرفعال کرد.

تنظیمات کنترل بازی به دو شکل می‌باشد:

 • به صورت پیش فرض کنترل بازی به صورت ضربه به سمت چپ ضربه به سمت راست می‌باشد برای حرکت حلقه
 • روش دوم به این صورت است که برای کنترل حلقه باید به زیرحلقه ضربه بزنید

hoop stars‏ را از کجا دانلود کنیم

برای دانلود بازی Hoop Stars‏ یکی از سایت‌های زیر را انتخاب کنید.

فارسروید داری نسخه‌ی مد شده بازی نیز می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *